Skontaktuj się z nami:+48 662 225 112    [email protected] 

WAŻNE! Trzecie życie w Polsce uratowane!

W dniu wczorajszym, w miejscowości Jaszkowa Dolna w województwie dolnośląskim, ratownicy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej LIFE wraz ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krosnowicach uratowali życie niespełna rocznej dziewczynce, która zadławiła się kawałkiem chleba podczas Dożynek. Walka o jej życie trwała długie 10 minut. Kiedy dziecko odzyskało oddech, zostało przekazane zespołowi Państwowego Ratownictwa Medycznego i przewiezione do szpitala.

Ratownicy z GPR Life nabyli urządzenie LifeVac całkiem niedawno, bo w tym miesiącu, a już zostało użyte! Zgodnie z procedurą, wysyłamy właśnie całkowicie za darmo nowe urządzenie LifeVac, aby mogło nadal tak wspaniale służyć.

Po tragedii w żłobku w Rzeszowie pojawiło się wiele pytań, m.in. o to, czy LifeVac można bezpiecznie stosować u małych dzieci. Odpowiedź brzmi – TAK, można! Wczorajsze wydarzenie to najlepsza odpowiedź!

A wracając do wczorajszych wydarzeń... Cieszymy się ogromnie, że coraz więcej ratowników medycznych przekonuje się do przydatności i skuteczności urządzenia LifeVac.

Czy gdyby ratownicy z GPR Life nie byli w nie wyposażeni, udałoby się uratować tę dziewczynkę?

Nie wiemy i nie chcemy nawet myśleć o możliwym czarnym scenariuszu!

Cieszymy się z kolejnego uratowanego życia!

Dziękujemy ratownikom z GPR Life oraz strażakom z OSP Krosnowice za zaufanie i za skuteczne działanie podczas wczorajszej imprezy.

Wspólnie zmieniamy świat!