Skontaktuj się z nami:+48 662 225 112    [email protected] 

LifeVac WOŚP

W tym roku i wyjątkowych okolicznościach i obostrzeniach, które odczuwamy na każdym kroku, ale wciąż z gorącymi sercami ruszamy pełną parą w stronę finału. Podczas 29 już finału w całej Polsce,( i nie tylko) organizowana jest zbiórka pieniędzy. Celem tegorocznej zbiórki jest pomoc oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Stąd hasło finału: Gramy z głową!

W Stalowej Woli, która czynnie uczestniczy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy odbywają się dni dla zdrowia. Ze względu na sytuację epidemiologiczną i w trosce o nasze wspólne zdrowie sztab Stalowa Wola gra on-line! Pandemia pokazała nam, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego też sztab w Stalowej Woli zdecydował się na cykl wykładów naszych lokalnych specjalistów o tematyce zdrowotnej.

Wykłady odbywają się w formie Live na sztabowym koncie na Facebooku. Spotkania są bezpłatne. W dniu 27.01.2021 r. wystartowały pierwsze wykłady z tematyki: Pierwsza pomoc u dzieci i dorosłych. Wykład poprowadził instruktor pierwszej pomocy AHA oraz założyciel LifeVac Polska - Marcin Kotuła.

Podczas wykładu poza Resuscytacją krążeniowo-oddechową nie zabrakło tematyki zadławień. Jesteśmy radzi, że mogliśmy dołączyć do tego wspaniałego wydarzenia i przekazać swoją cegiełkę w tej jakże ważnej sprawie jaką jest ratowanie życia.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. 

 

27_01_2021_wosp (10).jpg

27_01_2021_wosp (8).jpg