Skontaktuj się z nami:+48 662 225 112    [email protected] 

Pomoc w zadławieniach

Do 138 wzrosła liczba osób, które swoje życie zawdzięczają prostemu i niedrogiemu urządzeniu LifeVac, które ratuje zdrowie i życie w sytuacji zadławienia, z powodu którego rocznie umiera ponad 160 tysięcy osób na świecie❗

 

Wśród 138 uratowanych osób aż 59 stanowiły dzieci, z czego najmłodsze miało zaledwie 3 tygodnie.

 

Bezpieczeństwo stosowania LifeVac potwierdziły zarówno badania kliniczne jak i największe instytucje rządowe na świecie m.in. amerykańskia Food and Drug Administration, brytyjska Medicines and Healthcare products Regulatory Agency, australijska Australian Register of Therapeutic Goods i kanadyjska Health Products and Food Branch Inspectorate.

 

Od niedawna LifeVac dostępny jest także w Polsce, gdzie już dwukrotnie udowodnił swoją wartość ratując najpierw życie podopiecznej krakowskiego DPS, a następnie życie 10 letniego Kamilka.

 

LifeVac dostępny jest dla każdego, a jego cena nie odstrasza❗

 

Jego stosowanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy, ani umiejętności. To tylko 3 proste kroki, które ratują zdrowie i życie:

 

Przyłóż ▶ Przyciśnij ▶ Pociągnij

 

Jeżeli jesteś rodzicem małego dziecka, masz pod opieką osobę starszą lub po prostu chcesz zabezpieczyć siebie i swoich bliskich przed tragicznymi skutkami zadławienia, które może przytrafić się KAŻDEMU - zamów LifeVac już dzisiaj❗