Skontaktuj się z nami:+48 662 225 112    [email protected] 

Formularz opinii klienta

LifeVac z przyjemnością robi ogromny krok naprzód, jeśli chodzi o osiągnięcie naszego ostatecznego celu, jakim jest wdrożenie nieinwazyjnych urządzeń do udrażniania dróg oddechowych w podstawowym protokole udzielania pierwszej pomocy podczas zadławienia.

 

To podniosłoby obecny protokół BLS z 76% skuteczności do blisko 100%. Jak to tylko możliwe. Jest to szansa dla osób będących na wózku inwalidzkim, chorych, leżących, kobiet w ciąży i dzieci. Jest to również alternatywa w sytuacji gdzie nie można zastosować podstawowego protokołu.

 

LifeVac do dnia dzisiejszego (29/06/21) uratował ponad 156 ludzkich istnień  w nagłych przypadkach zadławienia, gdy podstawowy protokół zawiódł lub nie można go wykonać. Uratowane życia w połączeniu z  wieloma recenzowanymi publikacjami medycznymi dotyczącymi uratowanych istnień ludzkich, bezpieczeństwa, niezależnych testów, skuteczności i użyteczności wskazują na potrzebę takiego wdrożenia.

 

LifeVac uratowałoby setki tysięcy istnień ludzkich każdego roku na całym świecie w przypadku zadławienia.

 

Jesteśmy zainteresowani poznaniem Twoich doświadczeń z urządzeniem LifeVac!

 

Naukowcy przeprowadzają badanie, w którym przyjrzą się korzyściom i szkodom (za i przeciw) używania urządzeń do udrażniania dróg oddechowych (ACD) u osoby, która się zadławiła.

Tradycyjne interwencje związane z dławieniem (takie jak pchnięcia w brzuch, uderzenia w plecy i uciskanie klatki piersiowej) są zalecane od dziesięcioleci, ale ostatnio ACD stały się potencjalną alternatywą dla tradycyjnych technik. Niniejsze badanie ma na celu poprawę danych o tych urządzeniach.

Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się więcej o badaniu i podzielić się swoimi doświadczeniami z LifeVac. Dziękujemy za Twój czas i

pomoc.

Proszę  kliknąć tutaj, aby skorzystać z tej ankiety.


Light Color Schemes

Dark Color Schemes

Dark 1 Dark 2
Dark 3 Dark 4

Layout Style

Boxed Fullwidth